photo_2022-05-12_17-06-56

We offer help to young players from Ukraine

 Шановні друзі, спортсмени, батьки, тренери!

У ці важкі часи рашистської навали на нашу Батьківщину ми намагаємось допомогти влаштуватись нашим громадянам, які вимушені були покинути свої рідні міста та шукати притулку в Європейських країнах.

  Головний наш напрям як спортивного агентства-це допомога юним волейболістам та професійним атлетам знайти можливість тренуватись, підтримувати спортивні кондиції чи знайти можливість продовжити професійну кар’єру в Європі.

 Враховуючи наші зв’язки в волейбольній спільноті та готовність керівництва багатьох волейбольних клубів допомогти спортсменам-громадянам України, звертаємось до Вас з пропозицією про допомогу та підтримку.

Наразі маємо попередні домовленості про можливість прийняти наших юних спортсменів в кількох клубах Словаччини та Польщі. Була пропозиція з Швейцарії про готовність прийняти кількох дівчат та підключити до тренувального процесу. Ситуація динамічна, змінюється але в кожному конкретному випадку будемо намагатись допомогти.

  Хочемо виразити щиру вдячність Президенту клубу «Славія» Свіднік (“Slavia” Svidnik) пану Мирославу Бланару (Miroslav Blanár) за теплий прийом та можливість продовжувати тренування нашому молодому волейболісту з Харкова. 

 Дякуємо всім хто підтримує та допомагає українцям в нашій боротьбі проти російської навали.

 Слава Україні!      

Олег Засідкович,
FIVB licensed Agent
License #210075

Іван Плясецький 
Гравець ВК “Леви” Прага (VK “Lvi” Praha)

0

Comments are closed.